ADANA HAVA DURUMU
Hızlı İletişim/Fast Contact +90 322 502 56 12

Başkanın Mesajı

- +
Değerli Adana Sevdaları,
Birlik üyelerimizin teveccühü ile ATGAB Birlik Başkanlığı görevine başladığımız günden itibaren alternatif turizm çeşitlerini de kapsayarak şehrimizi turizmde bir marka şehri yapma vizyonu, çıktığımız yolda en büyük motivasyonumuz olmuştur.
Birliğimiz bu vizyon doğrultusunda; Bölgenin doğal ve kültürel zenginliklerini tanıtmak, turizm faaliyetleri ile bu zenginlikleri katma değere dönüştürerek ve bölgenin kalkınmasını desteklemeyi misyon edinmiştir.
Turizm potansiyelinin sürdürülebilir gelişimi için doğa dostu turizm faaliyetlerinin yaygınlaşmasını ve genç dostu alternatif turizm çeşitlerinin şehrimizle bütünleşmesini kendimize bilhassa görev edindik.
Turizm, şehrimizi hak ettiği refah seviyesine çıkararak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Adana’nın ulaştırılması noktasında toplumun her kesimini yakından ilgilendiren stratejik bir alandır. Bu noktadan hareketle, Adana gönüllüsü olan herkesi birlikte çalışmaya, güç birliği içinde projeler geliştirmeye ve de eğitimler, etkinlikler ve araştırmalar ile katma değerler üretmeye davet ediyorum.
Translate »