ADANA HAVA DURUMU
Hızlı İletişim/Fast Contact +90 322 502 56 12

Güncel

ATGAB – Adana Turizmi Geliştirme ve Altyapı hizmet Birliği

Birlik Başkanımız Adana’nın Yerel Festivallerine Katıldı

- +
Birlik Başkanımız Adana’nın Yerel Festivallerine Katıldı

Adana Turizmi Geliştirme ve Altyapı Hizmet Birliği(ATGAB) olarak, şehrimizin turizmine katkı sunan  Feke Tapan 1. Turizm ve Lavanta Festivali ile 28. Saimbeyli Kültür, Sanat ve Kiraz Festivaline katkı sunduk.

Birlik başkanımız Necip TOPUZ, üye belediyelerimizin turizm ve kültür etkinliklerini desteklemek için her zaman onların yanında olduğunu ve şehrimizi tanıtan etkinliklerin devamını için Feke Belediyesi başkanı Ahmet SEL ile Saimbeyli Belediyesi başkanı Mustafa Şahin Gökçe  ‘ye başarılar dilediğini belirtti.

Feke Belediyesi ev sahipliğinde ilk kez düzenlenen Feke Tapan 1. Turizm ve Lavanta Festivali’nde;  Motocross ve Off Road gösterileri ile alanda hazırlanan gösteriler ve müzik etkinlikleri düzenlendi. Festivale atıl tarlaları lavanta bahçesine dönüştürerek ekoturizme kazandıran kadınların başarısı damga vurdu.

Adana’nın doğal güzellikleriyle öne çıkan ilçesi Saimbeyli’de, Saimbeyli Kaymakamlığı ile Belediyesi tarafından organize edilen 28. Saimbeyli Kültür, Sanat ve Kiraz Festivali Obruk Şelalesi ve kiraz bahçeleri gezisi ile başladı. Çeşitli gösteri, yarışma ve konserlerin ardından havai fişek gösterisi ile program sonlandı.

 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

Translate »